IT infrastruktūros priežiūra

IT infrastruktūros patikimumas tai svarus faktorius įtakojantis įmonės augimą, jos efektyvų ir sklandų darbą. IT infrastruktūros elementų prastovos, gedimai ar tiesiog neefektyvus jų naudojimas daugumoje atvejų ženkliai įtakoja pajamas, klientų ir darbuotojų nuotaikas. Tinkama IT bazė gali būti vienu iš pagrindinių įmonės konkurencinių pranašumu. 

Kai įmonė koncentruojasi ties savo tikslais ir uždaviniais, neverta skirti papildomos energijos ar laiko resursų IT problemoms spręsti. IT infrastruktūros valdymas tai iššūkis - sudėtingas procesas reikalaujantis, laiko, specifinių žinių, įgūdžių ir finansinių resursų. Būtent todėl tiek mažos (kelios darbo vietos), tiek didelės (nuo keliasdešimt darbo vietų) įmonės IT infrastruktūros valdymo rūpesčius perduoda įmonėms, kurios specializuojasi jos priežiūroje.

 

IT infrastruktūros priežiūra su In My Case 

Kiekvienam klientui (įmonei) priskiriamas asmeninis vadybininkas, į kurį įmonė gali kreiptis visais iškylančiais IT klausimais. Pagrindinė vadybininko užduotis – kliento IT infrastruktūros valdymas. Jis renka informaciją apie esamą infrastruktūros būseną, planuoja ir teikia pasiūlymus, kokiu būdu ją galima modernizuoti, rūpinasi patvirtintų pasiūlymų įgyvendinimu, teikia ataskaitas, atsiradus nesklandumams išsiunčia techninį personalą problemoms šalinti.

 

Patikėjus IT infrastruktūros priežiūrą In My Case komandai turėsite: 

·      patikimus IT darbo įrankius 24 valandas per parą – sumažinsime IT infrastruktūros sudedamųjų dalių prastovų tikimybę, o jei atsiras nesklandumai pašalinsime juos per sutartyje numatytą laiką.

·       saugius IT darbo įrankius skirtus kurti, saugoti ir dalintis įmonės informacija – maksimaliai apsaugosime Jūsų įmonės informaciją nuo sunaikinimo, paviešinimo tretiesiems asmenims dėl įrangos gedimo, vagysčių, kitų asmenų veiksmų ar darbuotojų klaidų ir t.t. 

·         efektyviai veikiančius ir įmonės poreikius atitinkančius IT darbo įrankius

·         greitą gedimų šalinimą bei pagalbą įmonės darbuotojams iškilus problemoms ar nesklandumams

·        programinės ir techninės įrangos bei eksploatacinių medžiagų tiekimą specialiomis partnerio kainomis – siūlome platų įvairių IT gamintojų prekių pasirinkimą, konsultuojame pirkimo metu, įsigytas prekes atvežame pas klientą ir pajungiame

·         techninį personalą turintį Microsoft, Cisco bei kitų žinomų pasaulio gamintojų sertifikatus

·         kliento interesų atstovavimą bendraujant informacinių technologijų klausimais su trečiosiomis šalimis

 

IT infrastruktūros aptarnavimo kaina 

Šios paslaugos mėnesio kaina priklauso nuo daugelio elementų: 

·            turimo įrangos kieko ir jos būklės

·            aptarnavimo sąlygų (reakcijos laikas, darbingumo atstatymo laikas ir t.t.) 

kaskart sutarties sąlygas ir kainas deriname individualiai, atsižvelgdami į kliento veiklos specifiką, poreikius ir galimybes.

 

Visais IT infrastruktūros priežiūros klausimais kreipkitės į mūsų darbuotoją: tel.:  +370 699 52524, el. paštas: rimantas@inmycase.lt